loader image

Самоскид JAC N90

Ціна залежить від комплектації

Офіційна гарантія. Вся автотехніка проходить передпродажну підготовку та має гарантійне і післягарантійне обслуговування на наших сертифікованих сервісних центрах.

Наші досягнення – це визнання у вигляді сертифікатів та нагород, які підкреслюють наш зобов’язання до якості та інновацій у наданні наших послуг.

Кредит і лізинг

Опис

JAC MOTORS поступово розширює свою присутність на ринку вантажних авто. Так, нещодавно модельний ряд компанії був поповнений дев’ятитонною моделлю з індексом N90.

JAC N90 – відмінний вантажний самоскид, який дозволяє зручно виконувати будівельні завдання та транспортувати вантажі на будь-які відстані.

Двигун на цьому чудовому дев’ятитоннику – це знайомий вже Cummins потужністю 156 к.с. Коробка передач – шестиступна LC6T540B. Цікаво, що розмір коліс тут 17,5 дюйма, тому це дозволило знизити висоту рами до 760 мм, а відповідно, і зменшити вантажну висоту.

N90 має гідне обладнання. У базовій комплектації вже передбачений кондиціонер, регульоване у двох напрямках кермо, необхідні електросклопідіймачі та обігрівні дзеркала з електрорегулюванням.

Слід зазначити, що авто споживає небагато палива для свого класу, а запчастини та обслуговування недорогі (дешевші, ніж у європейців та японців). Якщо брати до порівняння аналогічні моделі, що є на ринку, варто відзначити, що JAC N90 є втіленням усіх переваг, зібраних в одній моделі!

Якщо вам цікава більш детальна інформація по цій вантажівці, звертайтесь до наших менеджерів, зручним вам способом. Детальні характеристики можете подивитись у відповідній вкладці на цій сторінці.

Додаткова інформація

Двигун

Common Rail+SCR (Евро-5)

Потужність

152/2600 (112kw/2600) к.с. (макс)

КПП

6DS60T-D 6-ти ступінчаста, механічна

Габаритні розміри шасі

6945×1980×2115 мм

Колісна база і формула

3845, 4х2

Споряджена маса шасі

3200 кг

Максимальна швидкість

110 км/год