loader image

Шасі JAC N120

Ціна залежить від комплектації

Офіційна гарантія. Вся автотехніка проходить передпродажну підготовку та має гарантійне і післягарантійне обслуговування на наших сертифікованих сервісних центрах.

Наші досягнення – це визнання у вигляді сертифікатів та нагород, які підкреслюють наш зобов’язання до якості та інновацій у наданні наших послуг.

Кредит і лізинг

Опис

JAC N120 – це потужна вантажівка з високою вантажопідйомністю.

Вантажні автомобілі JAC з’явилися на нашому ринку відносно нещодавно, проте виробник вже встиг завоювати довіру споживача завдяки продуктивності, витривалості та експлуатаційній зручності своєї техніки.

Автомобіль JAC N120 створений для того, щоб задовольнити потреби бізнесу у перевезеннях. Вантажівка виконана з бюджетних матеріалів, які, однак, мають високу стійкість до зносу, демонструють витривалість до суворих кліматичних умов і не вимагають дорогого ремонту.

Головна перевага моделі JAC N120 – поєднання достойних експлуатаційних характеристик за невисокої вартості авто. Ця вантажівка має маневреність і компактність, а у поєднанні з високою вантажопідйомністю та продуктивністю двигуна відвойовує ідеальне рішення під невеликий бюджет.

Пропонуємо вашій увазі шассі JAC N120. Вантажівка може похвалитися не лише продуктивністю у важких кліматичних умовах, а й ергономічністю, рентабельністю та загальною продуктивністю.

Виробник максимально спростив конструкцію цієї моделі, щоб забезпечити можливість швидкого та недорогого ремонту. 4-х циліндровий двигун має великий експлуатаційний ресурс, демонструє низьку паливну витрату та відповідає останнім європейським стандартам щодо екологічної безпеки. Вантажівка забезпечена великими фарами та денними ходовими вогнями. У стандартну комплектацію входить радіопрогравач із підтримкою MP3/USB.

Більш розлогі та детальні характеристики ви можете дізнатись у нашому відділі продажів, по телефону, або відвідавши його особисто.

Додаткова інформація

Вантажопідйомність

8030 кг

Повна маса

11980 кг

КПП

QH70, під кардан, механічна

Габаритні розміри шасі

7072х2345х2475 мм

Двигун

CUMMINS (Євро-5), 3760 куб.см

Максимальна потужність

166 к.с. / 2600

Паливний бак

210 літрів