loader image
Головна 5 Сервісний центр Київ

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР КИЇВ

Ремонт вашої вантажної автотехніки проводиться у сучасному авторизованому сервісному центрі столиці України.

На чотирьох тисячах квадратних метрів робочої площі можуть одночасно обслуговуватись до 20 автомобілів. Устаткування сервісного центру дозволяє проводити ремонт довгомірних зчепів і автобусів. Висока кваліфікація фахівців дозволяє здійснювати не тільки всі види ТО і ремонту автомобілів, але і використовувати сервісний центр як тестовий полігон, проводячи доопрацювання вузлів і агрегатів.

Устаткування ремонтних майстерень:

 • десять оглядових ям (в тому числі і для ремонту автопоїздів)
 • чотири кран-балки
 • моторний цех
 • цех по ремонту агрегатів
 • цех по діагностиці і ремонту паливної апаратури
 • цех по діагностиці та ремонту гальмівних систем
 • діагностичне обладнання силових агрегатів Євро 3,4,5
 • діагностичне обладнання електронних систем автомобілів Євро 3,4,5
 • зварювальний цех
 • цех механічної обробки
 • цех з ремонту електроустаткування
 • акумуляторна
 • автомийка

 

ГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ

Надійна гарантія на всі виконані роботи нашого СТО.

ПІСЛЯГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ
В рамках післягарантійного ремонту наша компанія обслуговує вантажну автотехніку всіх торгових марок!

Надаємо послугу з доставки несправних авто та послуги техдопомоги.
При оформленні замовлень передбачена гнучка система знижок.

Сервісний центр працює щодня з 08:00 до 20:00

Адреса вул. Колекторна 42а, Київ
Начальник сервісного центру (063) 426-83-30, Микола Олексійович
Майстер-приймальник (063) 313-59-58, Олександр Валентинович
Месенджери Telegram | Telegram

ФОРМА ЗАПИСУ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ
  МИ ОБСЛУГОВУЄМО:

  СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ В УКРАЇНІ

  Упродовж тривалого часу AVM Trucks надає послуги з ремонту вантажних авто в Україні відомих марок і різного тоннажу. Наші вантажні СТО оснащені повноцінним сучасним устаткуванням, що в комплексі з досвідченими майстрами найвищої кваліфікації, дозволяє усувати несправності будь-якої міри складності. 

  Звернувшись у будь-яке з наших СТО вантажних автомобілів, можете розраховувати на індивідуальний підхід і оперативність дій компетентних співробітників. До речі, ми виконуємо ремонт авто як вітчизняного виробництва, так і транспортних засобів іменитих брендів. Сучасні СТО для вантажних автомобілів розташовані в двох пунктах обслуговування, а саме в Дніпрі і Києві, що дозволяє найзручнішим чином взаємодіяти з широким колом приватних осіб і корпоративних клієнтів.

  Характерні особливості: Сервіс по ремонту вантажних автомобілів є робочим простором площею 3000 (у м. Дніпро) і 4000 (у м. Київ) квадратних метрів, на яких одночасно можуть обслуговуватися 10 і 20 транспортних засобів відповідно. Наявність спеціалізованого і передового устаткування дозволяє виконувати обслуговування навіть довгомірних зчепів і пасажирських автобусів. 

  Виконуючи технічне обслуговування і ремонт вантажних машин, наші фахівці так само використовують сервісні центри в якості випробувальних полігонів для удосконалення механізмів, вузлів і агрегатів авто. 

  Кожне наше СТО для вантажних авто обладнано оглядовими ямами, кранами-балками, автомийками, включаючи безліч цехів по ремонту, діагностиці і механічному складанню конкретних систем транспортних засобів. 

  Ми здійснюємо гарантійний і післягарантійний ремонт вантажних авто різних відомих виробників.

  Виникла необхідність в терміновому ремонті? Оформляйте замовлення прямо зараз, і Ви гарантовано не втратите шанс отримати вигідні знижки на послуги від справжніх професіоналів своєї справи.

  ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЄ КИЇВ, ДНІПРО І УСЯ УКРАЇНА

  Наша місія полягає в задоволенні запитів сучасних клієнтів через надання послуг виняткової якості. Можливості нашого сервісу не обмежені, що дозволяє щодня нашим експертам на ділі демонструвати свої практичні навички і теоретичні знання по відновленню вашої техніки.

  Швидко і професійно, кваліфіковані майстри виконають діагностику автомобіля, погодять з клієнтом об’єм, вартість ремонту і запчастин, нададуть рекомендації відносно робіт першорядної ваги і тих, які можуть почекати до наступного відвідування СТО.

  До слова наші ціни на ремонт вантажних автомобілів вважаються одними з найбільш демократичних в Україні, а для постійних замовників діє система лояльності, що має знижки, бонуси та розширену гарантію. Виняткова якість ремонтних робіт, діагностики, так само як і технічного обслуговування вантажівок, автобусів і причепів отримало високу оцінку в середовищі тих, хто звертається саме до нашої компанії.

  Ми гарантуємо безвідмовне функціонування усіх вузлів, механізмів і агрегатів в дорозі, після того, як наші майстри виконали обслуговування транспортного засобу, адже здійснюючи пошук і усунення поломок різного роду, сумлінно і кваліфіковано підходимо до взятих на себе зобов’язань.