loader image
Головна 5 Про компанію

ПРО НАШЕ ПІДПРИЄМСТВО

AVM Trucks – СТВОРЮЮЧИ ЯКІСТЬ, ПЕРЕВЕРШУЮЧИ ОЧІКУВАННЯ, ПРАГНУЧИ ДО ДОСКОНАЛОСТІ

Наша компанія працює на українському транспортному ринку багато років! Ми маємо чудовий досвід і відмінну репутацію. Однак, як і будь-яка компанія, яка успішно працює на ринку, – постійно розширюємо горизонти своєї діяльності!

На сьогоднішній день ми є офіційним і одним з найбільших дилерів автотехніки JAC на території України.

Придбавши автотехніку у нашій компанії, ви обов’язково отримаєте повноцінне офіційне гарантійне обслуговування і сервісну підтримку.

Ніяких турбот, тільки задоволення від покупки!

Чому саме на цих виробниках ми зупинили свій вибір?

Сьогодні JAC є одним з найбільших китайських виробників авто і спецтехніки. У Китаї продукція цієї торгової марки охоплює левову частину ринку вантажних автомобілів. Представництва компанії відкриті в багатьох країнах світу.

Історія компанії “JAC International” почалася ще в далекому 1964 році з випуску вантажівок малотоннажних форм. На сьогодні виробничий конвеєр JAC включає вантажні автомобілі всіх типів, спеціальні шасі, двигуни і, звичайно ж, великий спектр звичайних легкових авто. Популярність JAC стрімко зростає не тільки у Китаї, але і у Бразилії, Чилі та Аргентині.

Автотехніка JAC, що сходить з виробничих конвеєрів в Китаї, гідно конкурує з найвідомішими світовими брендами.

Наша компанія поставляє в Україну вантажівки основних сегментів ринку – тягачі, самоскиди, шасі, міксери і автобуси. Вони зможуть задовольнити вимоги всіх споживачів – як тих, хто вибирає економічний і надійний варіант, так і тих, кому подобається сучасні новинки і комфорт за розумною ціною.

При необхідності, наші менеджери завжди нададуть вичерпні консультації за технічними характеристиками і комплектаціями представленої автотехніки.

Для зручності наших клієнтів, ми пропонуємо програми фінансування на найбільш сприятливих умовах. Нову автотехніку споживачі зможуть придбати за спеціальними лізинговими, кредитними та іншими програмами, що дозволить в максимально стислі терміни окупити придбану техніку. Для кожного клієнта в компанії розроблять оптимальну фінансову програму придбання техніки і підготують детальні розрахунки її окупності.

Ми допоможемо в роботі з банками для отримання банківських кредитів і у виборі найбільш вигідних схем для передачі обладнання в лізинг. Сьогодні AVM Trucks активно бере участь в поставках автотехніки за кредитними лініями зарубіжних банків, що значно знижує витрати по фінансуванню для клієнтів.

Серед наших фінансових партнерів багато українських банків. І що важливо – компанія і надалі буде розширювати співпрацю з банками та фінансовими структурами для пошуку нових можливостей по фінансуванню своїх клієнтів.

Кожний куплений у нас транспортний засіб отримує можливість професійного і якісного обслуговування в наших власних сертифікованих сервісних центрах. Багаторічний досвід в сфері ремонту та обслуговування автомобілів допоможе економити і підтримувати ваш автопарк завжди в працездатному стані. AVM Trucks – є надійним постачальником запасних частин в Україні. Відділи реалізації запасних частин розташовані по всій території України.

У разі необхідності, забезпечується доставка несправних авто, надаються послуги технічної допомоги. Мобільні сервісні бригади мають можливість оперативно реагувати на замовлення клієнтів у виїзному сервісі по всій Україні. Ми раді запропонувати українським споживачам широкий спектр автотехніки, запасних частин, і сервісне обслуговування високої якості!

AVM Trucks – впевнений погляд у майбутнє!

Головний офіс

Телефони (044) 294-91-04
+38 (093) 777-89-79
Адреса Київ
вул. Колекторна, 42а

Вакансії компанії

Фінансова звітність