loader image

Шасі JAC N200

Ціна залежить від комплектації

Офіційна гарантія. Вся автотехніка проходить передпродажну підготовку та має гарантійне і післягарантійне обслуговування на наших сертифікованих сервісних центрах.

Наші досягнення – це визнання у вигляді сертифікатів та нагород, які підкреслюють наш зобов’язання до якості та інновацій у наданні наших послуг.

Кредит і лізинг

Опис

JAC N200 пропонується для наших клієнтів у вигляді шасі, що допускає встановлення широкого спектру спеціальних надбудов, за вашим бажанням. Додатково, звертаємо увагу, що в нашому каталогу представлені готові пропозиції на базі цього популярного шасі JAC.

Внутрішні габарити кабіни JAC N200 забезпечують комфортний і просторий робочий простір водія, за сидінням розташоване місце для відпочинку. А встановлені пневмосидіння з регулюваннями у 4 напрямках забезпечують найкращий комфорт та знижують стомлюваність водія.

Шасі комплектується перевірений та потужним двигуном Cummins з номінальною вихідною силою 180 к.с. при об’ємі двигуна 6700. В трансмісії було використано синхронізовану механічну 8-ступінчасту КПП Fast.

Загалом, JAC N200 – це транспортний засіб, який відрізняється своїми досить малими габаритами та високою вантажопідйомністю шасі (більше 14 тис.кг). Відмінною особливістю даної вантажівки є її універсальність. Чому багато хто вибирає саме цю модель? Справа в тому, що вона відрізняється першокласними показниками за такими параметрами, як маневреність (на дорогах будь-якої якості), економічність, місткість.

Ця модель чудово підійде для використання в комерційних цілях власниками малого, середнього та великого бізнесу, а, отже, саме вам!

Якщо у вас є питання стосовно характеристик, цін чи комплектації, звертайтесь до наших менеджерів. Ми з радістю вам допоможемо і проконсультуємо з усіх питань.

Додаткова інформація

Двигун

Cummins ISD285 50 (Євро-5)

Максимальна потужність

277 к.с.

КПП

8JS118TA-B, 8-ми ступ., мех.

Габаритні розміри шасі(мм)

7632×2522×3048

Колісна база і формула

4200 мм, 4х2

Вантажопідйомність шасі

14255 кг

Паливний бак

400 літрів