loader image
Головна 5 Регіональна мережа

РЕГІОНАЛЬНА МЕРЕЖА З ПРОДАЖУ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН

ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ВАНТАЖІВОК З 100% ГАРАНТІЄЮ ОРИГІНАЛЬНОСТІ

Позбавте себе від необхідності витрачати час сили і нерви на пошуки спеціалізованого магазину де можна купити запчастини для вантажних автомобілів вітчизняного і зарубіжного виробництва. 

AVM Trucks у рамках своєї багаторічної діяльності, пов’язаної з реалізацією вантажних машин, автобусів і причепів, має в розпорядженні велику регіональну мережу з продажу запасних частин. Перелік міст з вказівкою адресів складів, відвідавши які можна купити запчастини для вантажівок конкретної марки і моделі з 100% гарантією оригінальності, вказаний на нашому офіційному сайті. До того ж уточнювальну інформацію про графіку роботи або наявності комплектуючих, що цікавлять, завжди можна отримати у менеджерів, зв’язавшись з ними по телефону.

ОСОБЛИВОСТІ

Ми є офіційними дилерами в Україну вантажних авто відомих світових торгових марок, тому продаємо виключно оригінальні запчастини для вантажівок. Величезний асортимент запасних деталей, включає і найбільш затребувані позиції: 

  • Амортизатори
  • Болти для фіксації головних вузлів
  • Клапани
  • Поршневі кільця
  • Фільтри
  • Двигуна
  • Електрика
  • Коробки передач

Не має значення якої марки і моделі Ваше авто, адже у нас завжди можна швидко, легко і зручно підібрати автозапчастини для вантажних автомобілів, а у разі потреби наші співробітники наддадуть компетентні рекомендації. 

До речі, у разі відсутності оригінальних деталей, ми готові запропонувати аналогові запчастини для вантажних автомобілів. Вони не поступаються по надійності і тривалості служби фірмовим, але при цьому коштують значно дешевше.

НАШІ КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ

Керуючись принципом індивідуального підходу з метою задоволення запитів кожного клієнта стосовно вибору і купівлі надійних і відповідних вантажних автозапчастин, ми завжди надаємо консультативну допомогу. Увесь різноплановий і регулярно оновлюваний асортимент комплектуючих поставляється від відомих виробників, тоді як якість підтверджують відповідні сертифікати. 

Пряма співпраця із заводами виготівниками, що виключає участь посередників, самим добрим чином позначається як на надійності, так і вартості деталей, націнка на які мінімальна. Постійні і задоволені клієнти основа нашого бізнесу і ми зробимо все від нас залежне, щоб Ви стали одним з них.