loader image

Сміттєвоз JAC N200

Ціна залежить від комплектації

Офіційна гарантія. Вся автотехніка проходить передпродажну підготовку та має гарантійне і післягарантійне обслуговування на наших сертифікованих сервісних центрах.

Наші досягнення – це визнання у вигляді сертифікатів та нагород, які підкреслюють наш зобов’язання до якості та інновацій у наданні наших послуг.

Кредит і лізинг

Опис

JAC N200 – транспортний вантажний засіб, який відрізняється своїми досить малими габаритами та високою вантажопідйомністю шасі. Основною особливістю даної вантажівки є її універсальність. Чому багато хто вибирає саме цю модель? Справа в тому, що вона відрізняється першокласними показниками за такими параметрами: маневреність (на будь-якому типі дороги), економічність та місткість. Дана модель чудово підійде для використання його в комерційних цілях власниками малого, середнього та великого бізнесу.

Модель оснащується потужним двигуном Cummins з номінальною вихідною потужністю 277 к.с при об’ємі двигуна 6700. У трансмісії використано повністю синхронізовану механічну 8-ступінчасту КПП Fast.

Внутрішні габарити кабіни забезпечують комфортний робочий простір. Пневмосидіння з регулюваннями у 4 площинах забезпечує найкращий комфорт та знижує стомлюваність водія, забезпечуючи в той же час максимальну безпеку.

JAC N200 пропонується у вигляді шасі, що допускає встановлення широкого спектру спеціальних надбудов. AVM Trucks пропонує вашій увазі сміттєвоз на базі JAC N200 з заднім завантаженням та об’ємом бункера 16 м.куб.

Якщо ви хочете ознайомитись детальніше із характеристиками, перейдіть за посиланням вище. З усіма питаннями ви також можете звернутись до наших менеджерів по телефонам, на пошту, чи відвідавши безпосередньо офіс продажів.

Додаткова інформація

Об’єм, ступінь пресування

16 +1,5 (приймальний бункер), 6:1

Товщина кузова

Підлога – 5 мм, стінки – 4 мм

КПП

8JS118TA-B 8-ми ступ. (мех.)

Допустима маса ТПВ

7200 кг, не більше

Двигун і його об’єм

Cummins ISD285 50 (Євро-5), 6700

Максимальна потужність

277 к.с.

Габаритні розміри шасі

7632×2522×3048 мм