+38 (044) 563 98 09
+38 (093) 563 98 09
  • +38 (044) 563 98 04
  • +38 (073) 563 98 09
компанія AVM

Лізингові і кредитні програми

Для кожного клієнта нашої компанії ми розробляємо оптимальну фінансову програму придбання техніки і готуємо детальні розрахунки її окупності.

Компанія AVM Truck & Bus Ukraine пропонує програми фінансування на найбільш сприятливих для клієнтів умовах. Нову автотехніку споживачі зможуть придбати за спеціальними лізинговими, кредитним та іншим програмам, що дозволить в максимально стислі терміни окупити придбану техніку.

Одним з наших партнерів є «Укрексімбанк».

Укрексімбанк впроваджує новий кредитний продукт «Білоруський імпорт» який дозволяє українським підприємствам як великого, так і малого та середнього бізнесу різних галузей економіки на оптимальних умовах придбати техніку та обладнання білоруського виробництва.

Програма Укрексімбанку «Білоруський імпорт» передбачає кредитування в національній валюті на придбання обладнання, сільськогосподарської техніки, транспортних засобів, енергоефективного обладнання і т.д. Кредити надаються терміном до 5 років і покривають до 90% вартості техніки.

Державний експортно-імпортний банк України досяг домовленості з Урядом Республіки Білорусь про компенсацію частини процентної ставки по кредиту на придбання продукції білоруського виробництва в розмірі 1/3 облікової ставки Національного банку України на дату видачі позики (з 27.05.2016 становить 18%). Компенсація здійснюється Міністерством фінансів Республіки Білорусь з коштів державного бюджету.

Угода про компенсацію відсоткової ставки за фінансування також укладено дочірньою компанією Укрексімбанку ТОВ «Ексімлізінг», завдяки чому покупці білоруських товарів можуть скористатися комплексної лізингової послугою. Подати заявку на розгляд лізингової операції можна як в офіс лізингової компанії в Києві, так і у філіях Укрексімбанку.

Укрексімбанк є одним з лідерів в Україні по обслуговуванню юридичних осіб і надає системну підтримку підприємствам реального сектора економіки і галузей з високим потенціалом розвитку.

1 Липень, 2017

Подібні новини