компанія AVM

Відкриття нового автосалону BMC у Києві

Сьогодні, 21 травня 2021 року в Києві відкрився автосалон BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş, де представлені вантажівки ВМС. Тепер вітчизняний споживач має можливість замовити спецтехніку прямо з київського складу, не витрачаючи дорогоцінний час на доставку вантажних авто з Європи або Китаю. Коли це планова покупка, то терміни не так мають значення, а ось коли необхідність придбання автотехніки ВМС пов’язана з виходом з ладу устаткування, що експлуатується, тоді кожен день на рахунку. Адже іноді простій обладнання при наданні послуг в аграрній сфері, галузі комунального господарства, сільськогосподарській сфері, а також в сфері вантажоперевезень пов’язаний з великими фінансовими втратами, неможливістю проведення подальших етапів робіт та іншими несприятливими наслідками. Наприклад, навіть просто поломка міксеру може істотно вплинути на терміни здачі об’єкта замовнику, адже потрібні запчастини імпортного виробництва не завжди є в наявності, а запис на ремонт у професіоналів йде на кілька тижнів вперед. Що вже говорити про ситуацію, коли машину потрібно знайти і доставити з Європи, Китаю або Америки? Це точно займе не пару днів і навіть не тиждень часу.

Вантажівки ВМС, що пропонуються дистриб’ютором AVM Truck & Bus турецького виробника BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş відрізняються надійністю, приємною ціновою політикою, різноплановістю моделей й являють собою унікальний компроміс між ціною та якістю продукції. Крім того однією з базових цінностей турецької компанії є впровадження сучасних наукових напрацювань в процес виробництва з метою завдання найменшої шкоди навколишньому природному середовищу. Цей момент не можна залишити без уваги.

Автотехніка ВМС представлена ​​на ринку різними моделями автобусів і вантажівок, броньованими машинами, тактичними колісними машинами і т.д. За роки свого існування BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş випустила близько 300 тисяч зразків машин і не планує зупинятися на цьому. Навпаки, інженери активно проводять дослідження і впроваджують все нові технології у виробництво, модернізуючи його. Тому при необхідності AVM Truck & Bus може під замовлення доставити шасі, тягачі, 5-тонники, 10-тонники і інші вантажівки з каталогу виробника.

А де ще можна ознайомитися з автотехнікою ВМС?

Крім безпосередньо самого автосалону за адресою: вул. Колекторна, 42-А, ознайомитися з автопарком можна на офіційному сайті дистриб’ютора AVM Truck & Bus. Також компанія бере активну участь у виставках, в тому числі міжнародних. Саме під час їх проведення є можливість пройти тест-драйв автомобіля, посидіти за кермом транспортного засобу, оцінивши на місці комфорт й зручність кабіни, якість використаного при виробництві металу і т.д. Адже така техніка купується далеко не на один рік, та й ціни на неї відносно високі, що обумовлено експлуатаційними характеристиками і важкими умовами роботи.

21 Травня, 2021

Інші новини

Замовити дзвінок
+
AVM - Truck & Bus Україна