компанія AVM

Перший, який залишається кращим!

Чотири роки потому, група компаній AVM Truck & Bus разом з китайськими Партнерами офіційно відкрила ПЕРШИЙ в Україні автосалон вантажної техніки SINOTRUK, за адресою: м.Київ, вул.Колекторна 42-А.

На відкритті автосалону, ми презентували шасі, тягачі та самоскиди на базі HOWO A7, HOWO T5G та HOWO T7H. Новий бренд викликав непідробний інтерес з огляду на співвідношення ціни, задекларованих характеристик та гарантійних зобов’язань. На той час техніка лідера китайського машинобудування SINOTRUK ще не була відомою в країні, а інколи викликала навіть скепсис.

Першими бути не легко, але дорогу здолає той хто йде.
За останні чотири роки нам вдалося зруйнувати міфи про “made in china” і автівки від SINOTRUK стали лідерами продажу в Україні за перше півріччя 2021-го.
Як і раніше, ми пропонуємо гарантію на тягачі, самоскиди та міксери 18 місяців або 150 тис. км пробігу, а на шасі – 24 місяці або 200 тис. км пробігу. Тому, що ми впевнені в якості.
У вартість техніки включена передпродажна підготовка, ТО-1000 та доставка на склад покупця. Тому, що це зручно для наших Клієнтів.
Завдяки сумісній співпраці наших фахівців та китайських інженерів було створено нове шасі SITRAK G5 для українських споживачів. Ексклюзивно – $54 000 за шасі! Від ідеї до перших поставок лише один рік. Попит здивував навіть нас – ми не встигаємо завозити шасі, але ми виправимось)!

Наразі, ми пропонуємо комплексне рішення від групи компаній AVM Truck & Bus: імпорт, виробництво, комплектація запасними частинами, гарантійне та сервісне обслуговування, а також добрі партнерські відносини.

3 Серпня, 2021
Відкриття Автосалону...

Інші новини

Сертифікат офіційного дистриб'ютора SINOTRUK

Сертифікат офіційного дистриб’ютора SINOTRUK

Трохи з запізненням, бо дуже багато приємного клопоту – замовлення, продажі, монтаж та комплектації, ми отримали Сертифікат від представників компанії SINOTRUK! Таким чином, група компаній

Без фінансового перевантаження

Група компаній AVM Truck & Bus та Альфа-Лізинг Україна пропонують спеціальні пільгові умови фінансового лізингу на придбання самоскида МАЗ 6501С5-584-000: Ставка від 0,1%; Аванс від
МАЗ-5309C5-3525-043

Поєднуючи економічність та надійність

Група компаній AVM Truck & Bus на замовлення Клієнта укомплектувала бортовий автомобіль з крано-маніпуляторною установкою. База: МАЗ-5309C5-3525-043 (4х4) з дворядною кабіною на сім місць. Шасі
Відкриття Автосалону...

Перший, який залишається кращим!

Чотири роки потому, група компаній AVM Truck & Bus разом з китайськими Партнерами офіційно відкрила ПЕРШИЙ в Україні автосалон вантажної техніки SINOTRUK, за адресою: м.Київ,
Замовити дзвінок
+
AVM - Truck & Bus Україна