+38 (044) 563 98 04
+38 (073) 563 98 09
+38 (044) 563 98 09
+38 (093) 563 98 09
компанія AVM

Перший, який залишається кращим!

Чотири роки потому, група компаній AVM Truck & Bus разом з китайськими Партнерами офіційно відкрила ПЕРШИЙ в Україні автосалон вантажної техніки SINOTRUK, за адресою: м.Київ, вул.Колекторна 42-А.

На відкритті автосалону, ми презентували шасі, тягачі та самоскиди на базі HOWO A7, HOWO T5G та HOWO T7H. Новий бренд викликав непідробний інтерес з огляду на співвідношення ціни, задекларованих характеристик та гарантійних зобов’язань. На той час техніка лідера китайського машинобудування SINOTRUK ще не була відомою в країні, а інколи викликала навіть скепсис.

Першими бути не легко, але дорогу здолає той хто йде.
За останні чотири роки нам вдалося зруйнувати міфи про “made in china” і автівки від SINOTRUK стали лідерами продажу в Україні за перше півріччя 2021-го.
Як і раніше, ми пропонуємо гарантію на тягачі, самоскиди та міксери 18 місяців або 150 тис. км пробігу, а на шасі – 24 місяці або 200 тис. км пробігу. Тому, що ми впевнені в якості.
У вартість техніки включена передпродажна підготовка, ТО-1000 та доставка на склад покупця. Тому, що це зручно для наших Клієнтів.
Завдяки сумісній співпраці наших фахівців та китайських інженерів було створено нове шасі SITRAK G5 для українських споживачів. Ексклюзивно – $54 000 за шасі! Від ідеї до перших поставок лише один рік. Попит здивував навіть нас – ми не встигаємо завозити шасі, але ми виправимось)!

Наразі, ми пропонуємо комплексне рішення від групи компаній AVM Truck & Bus: імпорт, виробництво, комплектація запасними частинами, гарантійне та сервісне обслуговування, а також добрі партнерські відносини.

3 Серпня, 2021
Відкриття Автосалону...

Інші новини

AVM Truck & Bus на Технополігоні

Нещодавно, а саме 18-20 травня, відбулася міжнародна виставка Технополігон, на якій було представлено величезну кількість транспортних засобів, що експлуатуються в аграрній, сільськогосподарській, дорожньо-будівельній, комунальній сферах,

SINOTRUK презентує продовження славетної лінійки HOWO

Це – HOWO-TX! Покращена та простора кабіна від MAN, великий спектр потужних та надійних двигунів. На всяку потребу: тягачі, самоскиди, вантажівки, міксери та автівки спецпризначення

Без фінансового перевантаження

Група компаній AVM Truck & Bus та Альфа-Лізинг Україна пропонують спеціальні пільгові умови фінансового лізингу на придбання самоскида МАЗ 6501С5-584-000: Ставка від 0,1%; Аванс від
BMC TUGRA ДЛЯ СПРАВЖНІХ КОМУНАЛЬНИКІВ

BMC Tugra для справжніх комунальників

Нещодавно передали сміттєвоз BMC Tugra 1832 з бункером KARBA 15 м3 (+1,5 м3) в надійні руки експертів з чистоти та добробуту – КП “Виробниче управління
Замовити дзвінок
+
AVM - Truck & Bus Україна