компанія AVM

Відкриття автосалону Sinotruk в Україні

З поточного року сертифікованим дистриб’ютором китайської державної корпорації Sinotruk в Україні стала група компаній AVM Truck & Bus.

18 липня 2017 року в Києві відкрився перший український автосалон, який відповідає всім вимогам корпорації.

В активі корпорації Sinotruk – більше 4000 видів техніки від пікапів до 60-тонних кар’єрних самоскидів. У цій лінійці присутні також автобуси, спецтехніка, легкі, середні і важкі вантажівки.

Корпорація співпрацює з такими відомими світовими брендами як Steyr, Volvo, MAN. Це, за словами представників корпорації, дозволяє в Китаї виробляти європейську техніку з європейських комплектуючих під власними брендами.

Саме ця співпраця, крім високої якості техніки, дозволяє також уникнути проблем із запчастинами, оскільки знайти відповідні запчастини, наприклад, Volvo або MAN в нашій країні не становить проблем.

Також нашою компанією планується відкриття автоцентрів у всіх областях.

На сьогоднішній день ми вже завезли і розмістили, у себе на торговому майданчику, машини основних сегментів ринку – тягачі, самоскиди, шасі і міксер. Надалі ця лінійка буде розширюватися, і цілком може включити в себе автобуси і інші моделі. Вибір техніки у корпорації великий.

При цьому Sinotruk випускає техніку в кількох цінових діапазонах: «дешевий» – аналогічний за ціною машинам з СНД, «середній» – близький за ціною автомобілів СНД, але машини відрізняються якістю і більш багатою комплектацією. Уже в базовій версії машин Howo йдуть спеціальне сидіння для водія, клімат-контроль, електродзеркала, електросклопідйомники, комфортабельна кабіна і т.д.

При цьому у вартість вже включена передпродажна підготовка, ТО-1000, а також доставка на склад покупця.

На сьогоднішній день наша компанія пропонує гарантію на тягачі, самоскиди і міксери 18 місяців, або 150 тис. км пробігу, а на шасі – 24 місяці або 200 тис. км пробігу.

18 Липня, 2017

Інші новини

Участь у виставці «MiningWorld Ukraine 2017»

На території «КиївЕкспоПлаза» з 11 по 13 жовтня пройшла найбільша в країні виставка по гірничодобувної промисловості Mining World Ukraine 2017. Організатор – ДП «Прем’єр Експо»

Запрошуємо на виставку TIR-2017 Києві!

Запрошуємо вас з 25 по 27 жовтня 2017 року відвідати виставку TIR-2017 на території Міжнародного виставкового центру на Лівобережній. Мета проведення автосалону TIR – сприяння

Сервісний центр AVM Truck & Bus

Сертифікований Сервісний Центр відкритий 14 серпня 1998 року. Увійшов до складу Дочірнього підприємства «АвтоМАЗ-Україна» в 2003 році. Наша компанія – офіційний дилер Мінського автозаводу і

Лізингові і кредитні програми

ПРИДБАЙТЕ АВТОМОБІЛЬ-САМОСКИД МАЗ 6501С5-584-000 З ВИГОДОЮ! Компанія ДП «АВТОМАЗ-УКРАЇНА» оголошує про початок дії програми «ЛІЗИНГ 0,01% РІЧНИХ» для купівлі автомобілів МАЗ 6501С5-584-000 на вигідних умовах,
Замовити дзвінок
+
AVM - Truck & Bus Україна