+38 (044) 563 98 09
+38 (093) 563 98 09
  • +38 (044) 563 98 04
  • +38 (073) 563 98 09
компанія AVM

ПРО НАШЕ ПІДПРИЄМСТВО

AVM Truck & Bus Ukraine – СТВОРЮЮЧИ ЯКІСТЬ, ПЕРЕВЕРШУЮЧИ ОЧІКУВАННЯ, ПРАГНУЧИ ДО ДОСКОНАЛОСТІ

Група компаній AVM Truck & Bus Ukraine працює на українському транспортному ринку більше 20 років. Ми відомі як надійний постачальник білоруської автотехніки МАЗ, САТ і техніки спільного виробництва МАЗ-MAN. Однак, як і будь-яка компанія, яка успішно працює на ринку, – прагнемо постійно розширювати горизонти своєї діяльності. Тепер AVM Truck & Bus Ukraine є офіційним і одним з найбільших дистриб’юторів китайської корпорації China National Heavy Duty Truck Group Co LTD в Україні.

Чому саме на цьому виробнику вантажівок зупинили свій вибір? Сьогодні державна корпорація China Sinotruk International CO., LTD є одним з найбільших китайських виробників авто і спецтехніки. У Китаї її продукція охоплює п’яту частину ринку важких вантажівок. Представництва компанії відкриті в багатьох країнах світу. Автотехніка Sinotruk, що сходить з виробничих конвеєрів в Китаї, гідно конкурує з найвідомішими світовими брендами.

Крім цього, компанія AVM Truck & Bus Ukraine пропонує програми фінансування на найбільш сприятливих для клієнтів умовах. Нову автотехніку споживачі зможуть придбати за спеціальними лізинговими, кредитним та іншим програмам, що дозволить в максимально стислі терміни окупити придбану техніку. Для кожного клієнта в компанії розроблять оптимальну фінансову програму придбання техніки і підготують детальні розрахунки її окупності. Ми допоможемо в роботі з банками для отримання банківських кредитів і у виборі найбільш вигідних схем для передачі обладнання в лізинг.

Сьогодні група компаній AVM Truck & Bus Ukraine бере активну участь в поставках автотехніки за кредитними лініями зарубіжних банків, що значно знижує витрати по фінансуванню для клієнтів. Серед її фінансових партнерів – АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк», ВАТ КБ «Приватбанк», ВАТ «Альфа-Банк» та інші. І що важливо – компанія і надалі буде розширювати співпрацю з банками та фінансовими структурами для пошуку нових можливостей по фінансуванню своїх клієнтів.

AVM Truck & Bus Ukraine постачає в Україну вантажівки основних сегментів ринку – тягачі, самоскиди, шасі, міксери і автобуси. Вони зможуть задовольнити вимоги всіх споживачів – як тих, хто вибирає економічний і надійний варіант, так і тих, кому подобаються сучасні новинки і комфорт за розумною ціною.

Купуючи автотехніку в AVM Truck & Bus Ukraine, кожне транспортне підприємство отримує можливість професійного і якісного обслуговування в сервісному центрі AVM. Багаторічний досвід центру в сфері ремонту та обслуговування автомобілів допоможе економити і підтримувати свій автопарк завжди в працездатному стані. Також AVM Truck & Bus Ukraine надає консультації за технічними характеристиками і комплектації автотехніки виробництва Sinotruk.

Група компаній «AVM Truck & Bus Ukraine» – є надійним постачальником автотехніки продукції КАМАЗ в Україні. Реалізує на ринок України продукцію ПАТ «КАМАЗ» – яке входить в 20-ку провідних світових виробників важких вантажних автомобілів.
Ми реалізуємо автомобілі КАМАЗ для всіх галузей економіки України, де застосовуються вантажні автомобілі: сільське господарство, будівництво, комунальне господарство, вантажоперевезення і ін., І раді запропонувати українським споживачам широкий спектр автотехніки, запасних частин і сервісне обслуговування високої якості.

Також, група компаній «AVM Truck & Bus Ukraine» – надійний постачальник пасажирської техніки Yangzhou Yaxing Motor Coach Co., Ltd в Україні. Тоговая марка ASIASTAR – яка входить в 5-ку провідних світових виробників пасажирської техніки. Європейська якість і максимальна комфортність автобусів ASIASTAR отримали схвальні відгуки не тільки в Китаї, але також в Північній Америці, Австралії, Східній Європі, Південно-Східної Азії, Росії, на Близькому Сході і в Африці і т.д.

У 2018 році група компаній «AVM Truck & Bus Ukraine» реалізує на ринок України продукцію ТОВ «Сіті Транспорт Груп» Торгова марка ЛАЗ – яке входить в 10-ку провідних світових виробників пасажирської техніки. Легендарна якість і максимальна комфортність автобусів ЛАЗ у нас доступна завжди.
Широка лінійка автобусів: міські, приміські, туристичні. Широкий вибір двигунів, як дизельних, так і газових. Розширена комплектація, можливість доопрацювання за бажанням замовника – ми завжди допоможемо підібрати замовнику необхідну модель і своєчасно поставити замовлену продукцію. А також, повний спектр обслуговування, як гарантійного, так і після гарантійного.

Відділи реалізації запасних частин розташовані по всій території України. Забезпечується доставка несправних авто, надаються послуги технічної допомоги. Мобільні сервісні бригади мають можливість оперативно реагувати на замовлення клієнтів у виїзному сервісі по всій Україні.

Група компаній AVM Truck & Bus Ukraine – впевнений погляд у майбутнє!

Офіційний дилер
Мінського автозаводу на ринку України
Дистриб'ютор
CHINA SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD
Офіційний дилер
Nursan Trailer, Turkey
Дистриб'ютор
ВАТ «Спецавтотехніка», Республіка Білорусь
Офіційний дилер
Машинобудівна компанія «Вітебські підйомники»
Дистриб'ютор
ТОВ ВКК «СПЕЦМАШ»

Дата:

Фільтрувати за датою: Скинути фільтр