+38 (044) 563 98 04
+38 (073) 563 98 09
+38 (044) 563 98 09
+38 (093) 563 98 09
компанія AVM

ПРО НАШЕ ПІДПРИЄМСТВО

AVM Truck & Bus – СТВОРЮЮЧИ ЯКІСТЬ, ПЕРЕВЕРШУЮЧИ ОЧІКУВАННЯ, ПРАГНУЧИ ДО ДОСКОНАЛОСТІ

Група компаній AVM Truck & Bus працює на українському транспортному ринку більше 20 років. Ми відомі як надійний постачальник білоруської автотехніки Мінського автозаводу та ВАТ «Спецавтотехніка». Однак, як і будь-яка компанія, яка успішно працює на ринку, – прагнемо постійно розширювати горизонти своєї діяльності. Тепер AVM Truck & Bus є офіційним і одним з найбільших дистриб’юторів китайської корпорації China National Heavy Duty Truck Group Co LTD в Україні.

Чому саме на цьому виробнику вантажівок зупинили свій вибір? Сьогодні державна корпорація China Sinotruk International CO., LTD є одним з найбільших китайських виробників авто і спецтехніки. У Китаї її продукція охоплює п’яту частину ринку важких вантажівок. Представництва компанії відкриті в багатьох країнах світу. Автотехніка Sinotruk, що сходить з виробничих конвеєрів в Китаї, гідно конкурує з найвідомішими світовими брендами.

Крім цього, компанія AVM Truck & Bus пропонує програми фінансування на найбільш сприятливих для клієнтів умовах. Нову автотехніку споживачі зможуть придбати за спеціальними лізинговими, кредитним та іншим програмам, що дозволить в максимально стислі терміни окупити придбану техніку. Для кожного клієнта в компанії розроблять оптимальну фінансову програму придбання техніки і підготують детальні розрахунки її окупності. Ми допоможемо в роботі з банками для отримання банківських кредитів і у виборі найбільш вигідних схем для передачі обладнання в лізинг.

Сьогодні група компаній AVM Truck & Bus бере активну участь в поставках автотехніки за кредитними лініями зарубіжних банків, що значно знижує витрати по фінансуванню для клієнтів. Серед її фінансових партнерів – АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк», ВАТ КБ «Приватбанк», ВАТ «Альфа-Банк» та інші. І що важливо – компанія і надалі буде розширювати співпрацю з банками та фінансовими структурами для пошуку нових можливостей по фінансуванню своїх клієнтів.

AVM Truck & Bus постачає в Україну вантажівки основних сегментів ринку – тягачі, самоскиди, шасі, міксери і автобуси. Вони зможуть задовольнити вимоги всіх споживачів – як тих, хто вибирає економічний і надійний варіант, так і тих, кому подобаються сучасні новинки і комфорт за розумною ціною.

Купуючи автотехніку в AVM Truck & Bus, кожне транспортне підприємство отримує можливість професійного і якісного обслуговування в сервісному центрі AVM. Багаторічний досвід центру в сфері ремонту та обслуговування автомобілів допоможе економити і підтримувати свій автопарк завжди в працездатному стані. Також AVM Truck & Bus надає консультації за технічними характеристиками і комплектації автотехніки виробництва Sinotruk.

Група компаній «AVM Truck & Bus» – є надійним постачальником запасних частин до автотехніки КАМАЗ в Україні. ПАТ «КАМАЗ» входить в 20-ку провідних світових виробників важких вантажних автомобілів.

Також, ми реалізуємо автотехніку виробництва Nursan Trailer (Турція), МК «Вітебські підйомники» та ТОВ ВКК «СПЕЦМАШ» для всіх галузей економіки України, де застосовуються вантажні автомобілі: сільське господарство, будівництво, комунальне господарство, вантажоперевезення і ін., І раді запропонувати українським споживачам широкий спектр автотехніки, запасних частин і сервісне обслуговування високої якості.

Відділи реалізації запасних частин розташовані по всій території України. Забезпечується доставка несправних авто, надаються послуги технічної допомоги. Мобільні сервісні бригади мають можливість оперативно реагувати на замовлення клієнтів у виїзному сервісі по всій Україні.

Група компаній AVM Truck & Bus – впевнений погляд у майбутнє!

Офіційний дилер
Мінського автозаводу на ринку України
Дистриб'ютор
CHINA SINOTRUK INTERNATIONAL CO., LTD
Офіційний дилер
KARBA Otomotiv, Turkey
Дистриб'ютор
ВАТ «Спецавтотехніка», Республіка Білорусь
Офіційний дилер
Машинобудівна компанія «Вітебські підйомники»
Дистриб'ютор
ТОВ ВКК «СПЕЦМАШ»
Замовити дзвінок
+